Diterpex [recenze]: Pomáhá podle zkušeností zhubnout?

Naposledy aktualizováno 4.12.2023

Spalování tuků není pro mnohé vůbec žádná legrace. Hubnutí trvá delší dobu a rozhodně není lineární, takže můžete celkem rychle ztratit počáteční motivaci. Může hubnutí podpořit doplněk stravy Diterpex Rapid?

diterpex rapid recenze

Mnoho lidí zajímá, jak zhubnout břicho, stehna a boky. Právě tyto partie bývají nejvíc problematické a tuk se na nich usazuje ze všech nejčastěji. Jedním z nejúčinnějších řešení, jak se zbavit břišního tuku, je zdravější jídelníček a cvičení. Svoje snahy si ale můžete ještě pojistit prášky na hubnutí, které jsou k dostání ve volném prodeji v lékárně.

TOP spalovače tuků (srovnání)
Hledáte nejúčinnější spalovače tuků?

Poté se podívejte na naše srovnání těch nejlepších spalovačů tuků v ČR:

Spalovače tuků srovnání
Srovnání spalovačů tuků
 • Jak funguje spalování tuků
 • Tipy, jak zrychlit metabolismus
 • TOP 10 nejúčinnějších spalovačů tuků
 • Recenze jednotlivých spalovačů

Než ale sáhnete po nějakém přípravku, který vám slíbí něco, co nedokáže splnit, vybírejte si produkt, který obsahuje látky, jež se spojují s podporou metabolismu. Mnohé vám také dovedou dodat více energie, kterou pak využijete při cvičení.

💡  Nakupujte bezpečně: Diterpex Rapid nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na hubnutí doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Diterpex Rapid na Benu.cz

Co konkrétně vám může v tomto ohledu nabídnout doplněk stravy Diterpex?

Co je Diterpex Rapid?

✅ Diterpex Rapid je doplněk stravy, který  obsahuje látky, jež potlačují chuť k jídlu.  To znamená, že by vás přes den neměly přepadávat nekontrolovatelné chutě na sladké a měli byste se spokojit i s menší porcí jídel. To následně přispívá k jednodušší kontrole hmotnosti. Také obsahuje látky, které dodávají energii, takže byste měli být schopni déle cvičit. Díky tomu můžete během jedné lekce opět spálit nějaké kalorie navíc.

Tip redakce – Diterpex Rapid

💊 Doplněk stravy na hubnutí

✅ vhodný pro osoby s BMI 25 a vyšší
✅ působí pozitivně na čilost, bystrost a vytrvalostní výkon
✅ vhodný pro vegany a vegetariány
✅ balení obsahuje 30 tobolek

 

 

Jaké je jeho složení?

Složení doplňku stravy ✅ Diterpex Rapid je přírodní, takže se nemusíte bát, že do sebe v každé tobolce dostanete štědrou dávku chemie.

Diterpex obsahuje:

 • Coleus Forskohlii
 • Garcinii kambodžskou
 • Černý pepř
 • Kofein

V první řadě byste měli mít v průběhu dne větší množství energie, protože kofein funguje jako stimulant. Zároveň také může sám o sobě přispět k mírnému úbytku hmotnosti. Dále složení podporuje rychlost metabolismu a ztrátu tuku. Garcinie kambodžská se v neposlední řadě spojuje s menší chutí k jídlu.

Některé složky také přispívají k podpoře trávení, což je při redukci hmotnosti také důležitý faktor.

Kompletní složení

Nutriční hodnoty
2 tobolky
RHP
Coleus Forskohlii extrakt z kořene 10% forskolinu
500 mg
Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodu 50% hydroxycitronové kyseliny
300 mg
Kofein
240 mg
Černý pepř extrakt z plodu 95% piperinu
20 mg
Jod (chaluha bublinatá)
150 µg
100% RHP*

* RHP – referenční hodnota příjmu

Jak se užívá?

Aby byl tento doplněk stravy účinný, doporučuje se dvakrát denně užít 1 tobolku. Tobolky by se měly brát vždy na lačný žaludek, alespoň 30 minut před plánovaným jídlem. Druhá tobolka by se měla užít nejdříve po 8 hodinách, v ideálním případě 30 minut před plánovanou pohybovou aktivitou.

Kde ho sehnat a kolik stojí?

Doplněk stravy ✅ Diterpex seženete na oficiálních stránkách prodejce a v lékárnách, včetně těch internetových. Cena za jedno balení se pohybuje kolem 400,-, takže je tento produkt cenově velmi dobře dostupný.

Počítejte ale s tím, že vzhledem ke schématu užívání si nejspíš budete muset koupit víc než jenom jedno, protože vám nevydrží na celý měsíc.

Zkušenosti zákazníků

Nyní se můžeme podívat na to, co na doplněk stravy Diterpex Rapid říkají jeho uživatelé. Když se podíváme na srovnávače zboží, zjistíme, že na jednom se celková spokojenost s ním pohybuje na úrovni 84 %. Ve druhém případě je hodnocení 3,9 z 5, což je také velmi slušné.

Lidé pak o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Pociťují menší hlad
 • Mají dostatek energie
 • Je cenově dobře dostupný
 • Jim pomáhá

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Na ně vůbec nepůsobil
 • Se jim po něm hůře usíná
 • By balení mohlo být větší

Zkušenosti z internetu

diterpex hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz
diterpex zkušenosti
Zdroj: Zbozi..cz

Z uživatelských zkušeností plyne, že pokud opravdu potřebujete nějaké to kilo zhubnout, a ✅ Diterpex Rapid ještě podpoříte zdravějším jídelníčkem a cvičením, může vám cestu za vytyčeným cílem v mnohém usnadnit.

Alternativy Diterpex Rapid

Chcete si ✅ Diterpex Rapid porovnat s dalšími doplňky stravy na hubnutí? Napsali jsme pro vás další recenze. Prášky na hubnutí HarmoLineGarsinLadylab Fat Killer nebo Chilliburner. Všechny tyto produkty si také můžete porovnat v našem ⭐ srovnání spalovačů tuků ⭐.

 

 

Také máte s doplňkem stravy Diterpex Rapid dobré zkušenosti?

Napsat komentář