Chilliburner zkušenosti [recenze]: Je účinný na spalování tuků?

Naposledy aktualizováno 16.9.2023

Uvažujete o tom, že vyzkoušíte spalovač tuků, ale nevíte, u kterého začít? V případě, že preferujete doplňky stravy s menším počtem aktivních látek, můžete vyzkoušet Chilliburner, který slibuje aktivní podporu hubnutí. Opravdu vám ale může pomoci zmírnit vaše úsilí?

I když nejspíš znáte všechny cviky na hubnutí, možná jste se stále ještě nedopracovali ke svému vysněnému výsledku. V takové situaci se může dostavit pocit frustrace a selhání. Právě v takovém kritickém okamžiku se vyplatí vzít rozum do hrsti a dietnější jídelníček a pohyb podpořit kvalitním spalovačem tuku, který může působit na zrychlení metabolismu, jehož stav je při ztrátě hmotnosti dost zásadní.

TOP spalovače tuků (srovnání)
Hledáte nejúčinnější spalovače tuků?

Poté se podívejte na naše srovnání těch nejlepších spalovačů tuků v ČR:

Spalovače tuků srovnání
Srovnání spalovačů tuků
  • Jak funguje spalování tuků
  • Tipy, jak zrychlit metabolismus
  • TOP 10 nejúčinnějších spalovačů tuků
  • Recenze jednotlivých spalovačů

Spalovačů tuku ale existuje spousta. Kromě toho, že je naleznete ve srovnávacím článku, na který jsme se odkazovali výše, můžete vyzkoušet třeba i KetoDiet HEAT a spalovač tuku HarmoLine.

Co přesně ale můžete očekávat, když se rozhodnete na začátku sáhnout po spalovači Chilliburner? Na to se společně zaměříme v následujících několika řádcích.

Co je Chilliburner?

Chilliburner je doplněk stravy na podporu hubnutí, který seženete ve volném prodeji v lékárnách a v mnoha internetových obchodech. Ve srovnání s mnoha jinými spalovači tuku obsahuje jen minimum látek, dá se tedy říct, že ho nelze úplně zařadit ke komplexním doplňkům stravy. (Ty obvykle obsahují kofein, extrakt z pepře, synefrin, karnitin, extrakt z papriček a další.)

Zajímavé je na Chilliburneru především to, že byl vyroben patentovanou technologií. Extrakt z pálivých papriček, který je další oblíbenou látkou na podporu hubnutí, má formu mikrokapslí, které chrání zažívací ústrojí před podrážděním, se kterým se konzumace papriček často spojuje.

Složení Chilliburner

Kromě extraktu z pálivých papriček, o kterém jsme hovořili výše, Chilliburner obsahuje ještě inulin a zelený čaj. Inulin je ve své podstatě prebiotická vláknina. Kromě toho, že je důležitá pro podporu normálního zdraví zažívacího ústrojí, může přispět k rychlejšímu pocitu plnosti, čímž opět přispívá k hubnutí. Zelený čaj se zase spojuje s antioxidačními účinky a s podporou rychlosti metabolismu.

Jak se užívá?

Aby mělo užívání doplňku stravy Chilliburner nějaký efekt, doporučuje se ho brát 30 minut před plánovaným jídlem. V ideálním případě si tedy vezměte jednu tabletu před snídaní. V případě, že byste chtěli zlepšit jeho účinnost, od třetího týdne užívání můžete přidat ještě druhou kapsli 30 minut před obědem.

V úvahu pro vás může přicházet i užití jedné tablety Chilliburner před sportovní aktivitou, po které dovede utlumit hlad. Navíc můžete tímto způsobem podpořit svůj sportovní výkon.

Kolik stojí a jaká je velikost balení?

Chilliburner je dostupný v několika velikostech balení. Je na vás, zda se rozhodnete pro 30 kapslí nebo pro 45 + 15 kapslí. Menší balení vychází na částku kolem 290,-, to větší pak seženete kolem 490,-.

Zkušenosti uživatelů

Nebyla by to dobrá recenze, kdybychom se nepodívali na to, co o spalovači tuku Chilliburner říkají lidé, jež se ho rozhodli vyzkoušet. Když se díváme na srovnávač Heuréka, vidíme, že Chilliburner dosahuje spokojenosti 73 %. Na srovnávači Zboží má pak necelé 4 hvězdičky z 5.

Lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet, o něm nejčastěji říkají, že:

  • Zatím nepozorují žádný účinek
  • Cítí menší chuť k jídlu
  • Se jim zlepšilo trávení
  • Je při návštěvě toalety na začátku trochu trápilo pálení při vykonávání potřeby
  • Jim vyhovuje jeho cena

I když na některé lidi působí užívání Chilliburneru pozitivně, našlo se poměrně dost recenzentů, kteří si žádného efektu na organismus nevšimli. Podle jejich slov tedy není dostatečně účinný.

Což částečně potvrzuje to, o čem jsme hovořili výše. Chilliburner obsahuje (ve srovnání s jinými) jen malé množství látek, proto, pokud po jeho delším užívání nezaznamenáte žádné účinky, na vašem místě bychom si vybrali silnější spalovač s větším obsahem látek.

 

 

Máte s Chilliburner osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

Napsat komentář