Alavis Maxima spalovač tuků – recenze: Pomůže spálit tuky?

Alavis budete znát jistě ve spojení s populární kloubní výživou, které se konečně po psech a koních dočkali i lidé. Věděli jste však, že Alavis má v nabídce i spalovač tuků, který může podpořit hubnutí?

alavis maxima spalovač tuků recenze

Spalování tuku je někdy otázkou osobního přesvědčení a skálopevného odhodlání. Většinou jde pomalu, takže mnoho z nás ztrácí po krátkém čase motivaci v něm pokračovat. Jednou z podpůrných berliček, kterou můžete vyzkoušet, je kromě cvičení a zdravého jídelníčku i užívání spalovače tuku. To je doplněk stravy, který může podpořit rychlost metabolismu, protože obvykle obsahuje látky, které se spojují s podporou jeho rychlosti. A to následně podporuje hubnutí.

Přečtěte si: Velké srovnání spalovačů tuků

Jaké má ale Alavis Maxima spalovač tuků složení? A mají lidé s jeho užíváním pozitivní zkušenosti, které vás mohou motivovat ke koupi?

💡  Nakupujte bezpečně: Alavis Maxima spalovač tuků nebo jakýkoliv jiný přípravek na hubnutí doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Spalovač Alavis na Prozdravi.cz

Na to se mrkneme níže.

O Alavis Maxima spalovači tuků

✅ Alavis Maxima spalovač tuků je volně prodejný doplněk stravy, jehož hlavní složkou je extrakt z papričky, jež se kombinuje ještě s několika dalšími látkami. Zajímavostí je, že některé látky by měly mít postupné uvolňování. Zrovna u pálivé papričky to může omezit riziko vzniku nepříjemných žaludečních potíží.

Užití tohoto doplňku stravy vám může kromě jiného nabídnout  větší bdělost a čilost, podporu fyzické výkonnosti, podporu spalování, omezení chuti k jídlu či podporu uvolňování energie z tuků. 

Tip redakce – Alavis Maxima

💊 Spalovač tuků

✅ přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
✅ přispívá ke snížení příjmu kalorií
✅ přispívá k metabolismu sacharidů a lipidů
✅ extrakt z papriky s kapsaicinem, kofein a L-karnitin

 

 

Jaké má složení?

Ve srovnání s některými jinými spalovači tuku, které jsou v současné době na trhu, v sobě ✅ Alavis Maxima obsahuje (překvapivě) spíše méně látek. Kromě kapsaicinu z pálivé papričky v něm najdeme ještě kofein a L-karnitin.

Kompletní složení

Aktivní látka
v 1 kapsli
Karnitin
200 mg
Kofein
100 mg
Extrakt plodu papriky roční mikropeletovaný
100 mg

Kolik stojí, kolik je v něm kapslí a jak se užívá?

V jednom balení tohoto doplňku stravy se nachází pouze 40 kapslí, což je docela málo. Cena se navíc pohybuje v rozmezí 450-550,-, což je docela hodně. Málo úsporný je i způsob užívání. V průběhu dne byste měli užít 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne, nejlépe nalačno. To znamená, že jedno balení vám vyjde na pouhých 20 dní užívání.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

Když se podíváme na srovnávače zboží, ✅ Alavis Maxima spalovač tuku  na nich má poměrně vysoké hodnocení spokojenosti. Na Heureka je to 84 % a na Zboží 5 hvězdiček z 5.

Když se mrkneme na konkrétní slova, lidé o tomto doplňku stravy nejčastěji říkají, že:

Výhody
  • Se tento spalovač jednoduše užívá
  • Splnil jejich očekávání
  • Ve srovnání s některými jinými pociťují menší chuť k jídlu

Ti nespokojení říkají, že:

Nevýhody
  • Na ně nefunguje
  • Obsahuje pouze 3 účinné látky

V případě, že taktéž věříte kapsaicinu z pálivé papričky, nic vám nebrání ✅ Alavis Maxima spalovač vyzkoušet. Pokud však hledáte něco komplexnějšího, snadno k němu najdete i alternativy, které jsou cenově dostupnější a obsahují i širší spektrum složek.

Alternativy Alavis Maxima spalovače tuků

Chcete si ✅ Alavis Maxima spalovač tuků porovnat s dalšími doplňky stravy na hubnutí? Napsali jsme pro vás další recenze. Prášky na hubnutí HarmoLineGarsinLadylab Fat Killer nebo Chilliburner. Všechny tyto produkty si také můžete porovnat v našem ⭐ srovnání spalovačů tuků ⭐.

 

 

Jakou zkušenost máte s Alavis Maxima spalovačem tuku vy?

Napsat komentář