W-Loss kapky na hubnutí: Opravdu má jejich užívání smysl?

Naposledy aktualizováno 4.4.2024

Hubnutí je pro mnoho lidí obtížný proces, který vyžaduje disciplínu, trpělivost a často i změnu životního stylu. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují schopnost člověka ztratit přebytečný tuk. Patří k nim například genetika, rychlost metabolismu, stravovací návyky a pohyb. Hledáte i vy pomocníka, který vám tento časově náročný úkol trochu usnadní? Pokud ano, mrkneme se, zda má význam sázet na kapky na hubnutí W-Loss.

Jedním ze způsobů, který lidé při snaze o redukci přebytečné hmotnosti volí, je dieta. A někdy dokonce i drastická. Jenže, pokud se omezujeme nad únosnou mez, nemusíme to příliš dlouho vydržet. Kromě jiného, přísné vyškrtnutí některých skupin potravin, které obsahují například vitamíny, vlákninu či bílkoviny, může mít vážné zdravotní dopady.

Než se tedy pouštět do podobných (a ne vždy úplně bezpečných) experimentů, je lepší, když vsadíte na kombinaci pohybu, zdravějšího jídelníčku a užívání doplňku stravy na podporu spalování tuku. Jenže, ani zde nemusíte mít vždy šťastnou ruku. Na trhu totiž existuje řada produktů, které nemají valnou kvalitu, nebo jsou dokonce podvodné a jejich tvůrci se z vás pouze snaží vytáhnout vaše těžce vydělané peníze.

Je to i případ kapek W-Loss?

Co jsou W-Loss kapky?

W-loss kapky

W-Loss kapky jsou doplněk stravy na hubnutí, který je populární především v sousedním Polsku. (V nabídce ho má například Allegro.) Složení W-Loss kapek má být na přírodní bázi a má jít o způsob, jak konečně zhubnout.

Mezi jejich potenciální největší benefity má patřit omezení chuti na sladké a snížení chuti k jídlu. Některé z obsažených látek se pak někdy doporučují na podporu metabolismu a spalování.

Přečtěte si: Velká recenze Proslim

Co najdeme uvnitř?

W-loss kapky složení

Složení W-Loss kapek by mělo obsahovat především běžně používané výtažky, z nichž u některých však nebylo potvrzeno, že by měly na hubnutí vliv. (Což platí například o ananasu, který však sám o sobě obsahuje málo kalorií a může podpořit trávení.)

V receptuře najdeme například:

  • Ananas
  • Papáju
  • Zelený čaj (běžně se přidává do spalovačů tuku)
  • Kumquat
  • Maracuju
  • Vitamín B6

Podle dalších dostupných informací by snad měla být ve složení u mučenka a chrom.

Pokud bychom to však měli na první pohled nějak zhodnotit, pak se nám sice složení nezdá být úplně zlé, na druhou stranu bychom od něj asi neměli při hubnutí velké očekávání. V receptuře nám například chybí kapsaicin, hořký pomeranč nebo kofein, což jsou složky, které se ve spalovačích tuků na podporu hubnutí a sportovní aktivity vyskytují běžněji.

Je to podvod?

Když se podíváme na polské Allegro, kde jsou kapky W-Loss dostupné, podle recenzí zákazníků se zdá, že se o podvod nejedná. (Ne ve smyslu toho, že by vám nemělo objednané zboží přijít domů.)

Na druhou stranu, je nutné dodat, že spokojenost zákazníků s tímto výrobkem se různí. A rozhodně není nouze ani o takové recenze, které říkají, že jde o vyhazování peněz z okna, protože tento doplněk stravy na podporu hubnutí nic nedělá.

Někteří uživatelé zmiňují, že:

  • I přes dodržování diety jim W-Loss kapky vůbec nepomohly shodit
  • Už by si tyto kapky nikdy nekoupili
  • Kapky použili a nic se nestalo
  • Kapky nemají žádné z popsaných účinků

Z toho celkem jasně plyne, že s největší pravděpodobností nemá cenu pokoušet své štěstí a na vlastní kůži zjišťovat, zda se nejednalo o omyl.

je to podvod

Co si z toho vzít?

Někdy něco vypadá na první pohled zajímavě, ale zkušenosti ostatních, včetně složení, ukáží, že nemá význam to osobně zkoušet. W-Loss kapky nejspíš podvod nebudou, to však ale nezaručuje, že fungují.

V případě, že máte zájem zkusit ověřený spalovač tuku, který se hodí doplnit cvičením a změnou jídelníčku, doporučíme vám prozkoumat spalovače a další doplňky stravy od HarmoLine.

Napsat komentář