Proslim recenze: Pomůže vám spálit nadbytečné tuky?

Naposledy aktualizováno 30.4.2024

Zkusili jste v minulém kalendářním roce redukční dietu, ale máte pocit, že na vás moc nefungovala? Pak by mohla přijít na řadu ketonová dieta, která je postavená na přísunu většího množství proteinů. Vzhledem k tomu, že se s ní ale pojí i nějaká ta omezení, aby pro vás bylo její dodržování co nejjednodušší, doporučíme vám vyzkoušet nejen již hotový balíček od české značky Proslim.

proslim spalovač tuků recenze

Dieta. To je slovo, které vzbuzuje v mnoha lidech značné obavy. Tím spíš, že nový stravovací směr často vyžaduje dodržování specifických pravidel, jejichž důsledná kontrola nemusí být pro začátečníky zrovna dvakrát jednoduchá. Ne všechny diety navíc opravdu fungují. Můžete během nich přicházet o aktivní svalovou hmotu a můžete mít hlad, což jejich úspěšný průběh ještě ztěžuje.

V tomto ohledu značně vyčnívá stále populární keto dieta. V jejím průběhu se jí větší množství kvalitního proteinu. Také je během ní přípustné konzumovat tuky a některé druhy ovoce a zeleniny. Naopak se musí významně omezit přísun sacharidů. Tělo se následkem toho dostává do ketózy, během které si vybírá energii z uložených tukových zásob. A právě proto hubnete.

Podle toho, zda chcete hubnout pouze nárazově, nebo delší dobu, pak můžete keto dietu dodržovat po dobu několika týdnů. Případně i neomezeně. Také neuděláte nic špatně, když proteinovými tyčinkami, kašemi nebo nápoji obohatíte svůj běžný denní jídelníček, protože většina z nás nedovede pokrýt potřebné množství bílkovin z normálně nastavené stravy. (Čest výjimkám.)

💡  Nakupujte bezpečně: Proslim nebo jakýkoliv jiný spalovač tuků doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Proslim.cz

Jakou roli by mohl hrát v celém vašem úsilí právě Proslim?

Co má Proslim v nabídce?

✅ Proslim má v nabídce nejen samostatné produkty pro proteinovou dietu, ale i již hotové balíčky, které vám umožní snazší dodržování diety po dobu několika týdnů. V neposlední řadě má Proslim v sortimentu i spalovač tuků, kterým je vhodné podpořit vámi vybraný sport. Jeho složení totiž může přispět k jeho větší efektivitě, takže můžete rychleji vidět pozitivní změny. A jak víme, když vidíme patrnější rozdíly, míváme větší motivaci u zdravého životního stylu dlouhodobě vydržet.

Tip redakce – Proslim FAT BURNER proslim spalovač recenze

🔥 Vícesložkový spalovač tuků

✅ 7 látek přírodního původu
✅ přispívá k podpoře metabolismu
✅ podporuje spalování tuků
✅ podporuje energii

 

 

Proslim spalovač tuků

Tuk je pro normální fungování lidského těla bezpodmínečně potřeba. Hodně ale záleží na tom, kolik činí jeho poměr. V případě, že ho máme víc, než kolik bychom ho nutně potřebovali, může to do budoucna zvyšovat riziko některých vážných problémů. Hovořit můžeme například o chorobách kardiovaskulárního systému či o cukrovce.

Spalovač tuku od ✅ Proslim FAT BURNER obsahuje  7 pečlivě vybraných látek, které mají synergický efekt a podporují normální metabolismus a spalování tuků.  Aby však bylo jeho užívání opravdu co nejefektivnější, neobejde se to bez pravidelné pohybové aktivity, která podpoří jeho účinek.

V každé kapsli, kterou užijete, vedle sebe najdete:

  • Zelený čaj
  • Synefrin
  • Kofein
  • L-karnitin
  • Pepř
  • Zelenou kávu
  • L-Phenylalanine

Kompletní složení

Výživová složka
v denní dávce = 3 tobolky
Zelený čaj, extrakt
(extrakt z listů Camellia sinensis 45 %)
300 mg
Synefrin
(extrakt ze slupek Citrus aurantium, 96% synefrinu)
20 mg
Kofein
200 mg
L-Karnitin
300 mg
Pepřový extrakt
(extrakt z nezralých plodů, Piper nigrum, 95 % piperinu)
15 mg
L-Phenylalanine
15 mg
Zelená káva, extrakt
(extrakt z plodů Coffee arabica, 50 %)
10 mg

Tyto látky se tradičně používají na podporu spalování tuku a na zrychlení metabolismu. V zeleném čaji jsou také pro tělo důležité antioxidanty. Kofein s čajem a zelenou kávou (taktéž zdroj kofeinu) může podpořit i množství pociťované energie a koncentraci, takže se to může odrazit i na vašich mentálních výkonech a na soustředěnosti mimo tělocvičnu.

Kolik stojí a jak se užívá?

Doplněk stravy ✅ FAT BURNER od Proslim obsahuje 90 kapslí. Za jedno balení pak na oficiálních stránkách zaplatíte kolem 489,-. Co se týče doporučeného užívání, je vhodné si během dne vzít 3 x 1 tobolku, kterou zapijete vodou. V ideálním případě tobolky užívejte před jídlem. Co z toho plyne? Že vám tento spalovač vydrží na celý měsíc užívání.

Co o něm říkají kupující?

Uživatelé a uživatelky jsou se spalovačem tuku ✅ Proslim FAT BURNER spokojení. Tím spíš, že je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Kupující, kteří se rozhodli podělit o svou osobní zkušenost, se v souvislosti s ním zmiňují o tom, že:

Výhody
  • Má podle jejich názoru komplexní složení
  • Ho kombinovali s proteinovou dietou Proslim a dosáhli požadovaného výsledku
  • Ho kupují dlouhodobě a při jeho užívání cvičí

V případě, že se rozhodnete doplněk stravy FAT BURNER podpořit i dietnějším jídelníčkem a cvičením, dá se očekávat, že bude vyhovovat i náročnějším uživatelům.

 

 

Také máte s Proslim a jeho výrobky pozitivní zkušenosti? 

Napsat komentář