Contours, kruhový trénink pro ženy

Naposledy aktualizováno 2.2.2018

Přemýšlíte kde mezi péči o rodinu, prací a nakupováním vzít čas na cvičení? Jednoduchým řešením je . Speciální cvičení se stroji a aerobními prvky, které jsou vyrobeny na míru ženám. Intenzívní cvičení pouhých 30 minut denně je založené na kruhovém cvičení. Výsledky vidíte překvapivě rychle.

Contours – fitness výhradně pro ženy
Je to systém cvičení pod dohledem osobní trenérky, která má potřebná školení a certifikáty. Cvičení je určeno pro ženy v jakémkoliv věku, zdravotním stavu i fyzické kondici. Cvičení trvá včetně krátkého strečinku maximálně 30 minut nebo také dle libosti a času. První návštěva je podmíněna telefonickou objednávkou. První lekci se vám věnuje trenérka, která si o vás zjistí pomocí krátkého dotazníku důležité informace a ukáže vám jak správně na jednotlivých strojích cvičit, pomůže vám odstranit chyby ve cvicích. Další lekce již zvládnete sami a můžete chodit bez ohlášení jak vám to vyhovuje.

V čem se Contours liší od běžných fitek?
• Contours to je osm stanovišť s posilovacími stroji, které jsou vyrobeny speciálně pro ženy a osm stanovišť s aerobním cvičením.
• Každé stanoviště střídáte po 45 sekundách. Celkový čas pro cvičení je minimálně třicet minut.
• Trenérka se vám věnuje po celou dobu vašeho cvičení. Contours je cvičení určeno výhradně pro ženy.
• Pro efektivní cvičení mají stroje negativní i pozitivní rezistenci a vy tak dosáhnete lepších výsledků.
• Výhodou je, že se neustále pohybujete, nemusíte čekat na stroj, protože cvičíte v kruhu
• Zlepší se vám krevní oběh, spálíte kalorie, nebude vás již bolet hlava nebo záda, zlepší se vám postava

Proč si zvolit Contours?
Contours je kruhový trénink, který vám pomůže výrazně zhubnout, zpevnit zadek, stehna, zbavit se pneumatiky na břiše. Cvičení vám pomáhá zlepšit krevní oběh, bojovat proti nemocem srdce, cukrovce a dalším nemocem. Díky nové lepší postavě si zvýšíte sebevědomí. Trenérky v Contours vám pomohou nejen se cvičením, ale i změnou životního stylu i jídelníčku. Cvičení můžete doplnit o aerobik, zumbu, pilates, břišní tance. Všechny tato cvičení si lze vyzkoušet zdarma v rámci zkušebního období 7 dní. Po dobu 7 dní si můžete vyzkoušet, jak se cvičení v kruhu cvičí, jaké má výhody, zda vám bude vyhovovat. Tento týden je zdarma a nezávazný. .

Nemůžete cvičit každý den nebo nemáte čas více než 30 minut? Pak je Contours ideálním řešením. Objednejte se na první hodinu, kterou vás provede zkušená trenérka. Nedáte za to víc než 30 minut vašeho čase. Líbí se vám hodina? Přijďte znovu kdykoliv. Můžete vzít s sebou sestru nebo kamarádku, klidně maminku. Cvičení je pro každou generaci. Uděláte tak něco pro své zdraví.

Napsat komentář