Zatočte s nadváhou díky webu Pestryjidelnicek.cz

Naposledy aktualizováno 2.2.2018

Snad každý z nás chtěl někdy ve svém životě udělat něco se svou postavou. Například radikálně snížit hmotnost, nabrat svalovou hmotu, zpevnit ochablé svaly či získat pružnost a být fit. Ať už ze zdravotního hlediska, nebo prostě jen kvůli kráse, je nejčastějším přáním zhubnout. Shodit pár kilo, kdo by si to nepřál… Říká se, že strava je základ a pohyb je doplňující aktivitou. Je tedy důležité správně a vyváženě jíst tak, aby kila šla dolů a tělo nestrádalo.
Málokdo však dokáže správný jídelníček sestavit. Nejde totiž jen o vyřazení tučných potravin, ale též o úpravu našich stravovacích návyků, abychom byli schopni tento režim dodržovat po celý život. Jen tak se můžeme vyhnout tolik obávanému jo-jo efektu, kdy se po ukončení diety naše těžce shozená kila opětovně vrací a útočí s ještě větší silou.

Jak zdravě hubnout

Je proto vhodné využít pomoci výživových odborníků, což je finančně náročné, anebo čerpat z odborné literatury či webových stránek. je dokonalým pomocníkem každého, kdo se rozhodl něco se svým životním stylem udělat. Web volí individuální přístup ke každému zájemci o jeho služby, získáte tedy nejen individuální jídelníček včetně podrobných receptů a grafu vašeho BMI, ale také spoustu zajímavého čtení.
Hubnutí přináší určitá úskalí. Lidé, kteří se snaží zhubnout, mají často problém s tím, že si nevěří. Nevěří tomu, že to zvládnou. Jelikož moc dobře vědí, co hubnutí obnáší, už předem se bojí. Hubnutí odkládají, nechtějí se vzdát svého pohodlí, nechtějí dělat změny. Při změně jídelníčku je totiž potřeba začít jinak, nově vařit, začít přemýšlet už v obchodě při nákupech potravin, je nutné začít plánovat, začít cvičit.

S pestrým jídelníčkem vyhrajete

Pestryjidelnicek.cz je určený nejen pro zájemce o zhubnutí, ale i pro toho, kdo chce udržet svou stávající váhu, anebo pro toho, kdo potřebuje přibrat. Své si zde najdou také všichni ti, kteří se prostě zajímají o zdravý životní styl, o výživu, cvičení a nejrůznější druhy diet. Autoři stránek dbají na pestrost ve všech směrech – nejen na pestrý jídelníček, ale i na pestrost témat a obsahu.
Celý web je rozdělen na dvě samostatné sekce. Jednu z nich tvoří speciálně sestavené jídelníčky pro registrované uživatele, druhá část je tvořena bohatým obsahem článků, rozdělených do jednotlivých kategorií. Najdete zde Magazín plný zajímavého čtení o hubnutí, cvičení a o dietách. Kdo nerozumí některému z používaných názvů, může se podívat do sekce Pojmy. Na hravé čtenáře čeká mnoho zajímavých soutěží, a pro ty věrné je připraven Věrnostní program.

Mějte svou stravu pod kontrolou

Myslet na to, co si připravit každý den k jídlu, za vás vyřeší Pestryjidelnicek.cz. Po jednoduché registraci získáte podrobný jídelníček přizpůsobený právě vašim cílům. Každý týden ho obdržíte do své emailové schránky, nebo jej najdete po přihlášení přímo na stránkách. Je to snadné, dokonalé a zdarma. Budete vědět, co celý den jíst, jak si jídlo připravit a jaké jsou jeho nutriční hodnoty.
Díky takto sestavenému jídelníčku na každý den máte zajištěno, že pokud se budete rozpisem řídit, vaše váha půjde dolů a zároveň se nemusíte se obávat zdravotních problémů způsobených nevhodným stravováním. Můžete přesně sledovat své BMI, kalorické hodnoty, nutriční složení a navíc se dozvíte plno novinek a informací ze světa zdravého životního stylu.

Napsat komentář