Účinné prostředky na hubnutí? Zkuste Bomeo!

Naposledy aktualizováno 2.2.2018

Také jste si již kladli někdy otázku, proč po tak dlouhé snaze zhubnout si stále držíte svá nadbytečná kila? Možná se vaše snaha ubírala špatným směrem, protože s drastickou dietouči zázračným přípravkem na hubnutí se dlouhodobé a efektivní redukce hmotnosti nikdy nedočkáte.

Jak tedy vzít hubnutí za správný konec a navždy skoncovat s nechtěnými kily navíc?

Neomezujte se v jídle, stravujte se zdravě!

sada_bomeo2

sada_rozbalena

Řešením není doživotní omezování se v jídle, jak si někteří myslí, ale pouhý obrat ke zdravému stravování, při kterém si však nebudete odpírat to, co máte rádi. Samozřejmě to neznamená, že když budete denně jíst smažená jídla a tučná jídla a jednou za čas si dáte zeleninový den, tak je to správně.

Zdravý životní styl vás především musí bavit a nesmíte ho brát jako nutnost. Naučit se jíst pestrá a vyvážená jídla s radostí je mnohem jednodušší, než si myslíte. Mnoho lidí ale vlastně ani neví, jak by správně složené jídlo mělo z nutričního hlediska vypadat.

Právě z toho důvodu je zde revoluční vychytávka, talíř Bomeo, který považujeme za skutečně účinný prostředek na hubnutí.

Co je talíř Bomeo a proč je tak účinný?

Koncept Bomeo není v hubnutí žádnou novinkou, ba naopak, pouze jen konečně existuje průvodce již dávno osvědčeného způsobu, jak hubnout bez drastických diet a nefungujících přípravků na hubnutí. Tento systém hubnutí vytvořil tým odborníků sestavený jak z lékařů, tak z kvalifikovaných výživových poradců, proto si můžete být správnou volbou opravdu jisti.

Pokud se rozhodnete pro hubnutí s Bomeo, čeká na vás sada několika pomůcek, které vás dovedou až do vašeho vysněného cíle. Po objednání tohoto setu vás kontaktuje výživový poradce, který vám celý princip hubnutí s Bomeo vysvětlí a případně vám zodpoví i vaše dotazy. Poté se se svým poradcem dohodnete na budoucí spolupráci, při které vás bude vést celým programem a v případě nějakých nejasností vám s ochotou pomůže.

sada_rozbalena

Z čeho pochopím metodiku hubnutí?

Po obdržení balíčku je nutné si nastudovat průvodce, který je nezbytný pro pochopení redukce hmotnosti jako takové a uvědomění si svého cíle. S  pochopíte, že zhubnout se nedá ze dne na den a že budete muset udělat mnohem více, než si pouze koupit koktejl na hubnutí. Přesto vás však hubnutí s tímto programem bude bavit, už jenom pro to, že výsledky jsou opravdu zaručené.

Co obsahuje set Bomeo?

najdete i ukázkové jídelníčky, díky kterým se inspirujete k dodržování celého redukčního režimu.

Najdete zde také magnety, jež je dobré si dát na viditelné místo na lednici. Tyto magnety obsahují informace o základních složkách výživy, můžete si zde vybrat z několika surovin, které jsou při hubnutí vhodné, a zároveň uvidíte, jakou živinu vámi vybraná potravina obsahuje.

Díky tomu si pak dokážete sestavit opravdu pestré a vyvážené jídlo, které vám dodá dostatek všech nezbytných živin, což je důležité nejenom při hubnutí. Mnoho z nás se ve výživě až tak neorientuje, proto je dobré se naučit, v čem opravdu najdeme potřebné tuky, komplexní sacharidy a plnohodnotné bílkoviny.

Výživový poradce v ceně!

V rámci hubnutí s  se také můžete zaregistrovat do klientské zóny, kde se kromě konzultace s výživovým poradcem můžete inspirovat dalšími zajímavými recepty na zdravá a chutná jídla,nebo získat mnoho jiných užitečných informací.

Až dostanete svůj set, nevyhnete se vyřazení některých potravin z domácnosti a zakoupení jiných. Ne nadarmo se říká „sejde z očí, sejde z mysli“, proto se při redukční kůře raději nerozptylujte čokoládovými bonbony ani gumovými medvídky. Uvidíte, že to půjde mnohem lépe, a na zdravých potravinách si pochutnáte.

Tajemství Bomeo – zdravý talíř

Základem celého setu je talíř, který vám celou práci se sestavováním jídel neuvěřitelně usnadní. Talíř byl sestavován téměř rok a je vyroben z opravdu kvalitního porcelánu, který můžete dát klidně do myčky, a stejně vydrží roky. Zvláštností tohoto talíře je tištěná pomůcka vypálená pod glazurou, která vám pokaždé, když si budete chystat jídlo ukáže, jaké složky by měl vyvážený pokrm obsahovat a také v jakém množství.

Uvidíte, že po několika týdnech s  už na tahák ani nepomyslíte a kvalitní a vyvážené jídlo si vytvoříte jako mávnutí proutku. Tento systém vás tak dlouhodobě naučí, jak se správně stravovat, protože celá příprava jídel bude stále jen a jen na vás. Až budete tápat, co si připravit, jednoduše jen nahlédnete do knihy či inspirativních receptů a starost s výběrem hned odpadá.

Stane se vaším životním stylem

Z počátku vám možná celý systém bude připadat trochu složitější, ale po čase už ho budete brát jako součást svého života a samozřejmost. Pro ty, co ve výživě opravdu tápou, je v sadě připravená kartička se základním přehledem výživových doporučení, kterou si můžete vzít jednoduše kamkoliv s sebou.

Výhodou hubnutí s tímto produktem je také to, že je vhodný naprosto pro všechny. Nejedná se o žádnou drastickou dietu ani chemický přípravek, který by nějakým způsobem zatěžoval organismus, proto si dodržování tohoto redukčního režimu může dovolit opravdu každý.

je vhodný i pro lidi trpící hypertenzí či vysokým cholesterolem, protože tento systém stravování dokáže mnohdy ulevit i od některých zdravotních problémů.

Na závěr o Bomeo

V neposlední řadě vás tento set bude vést i při pohybové aktivitě, které se od zahájení hubnutí s Bomeem začnete věnovat opravdu naplno a s chutí, protože si vyberete pohyb, který vás bude opravdu bavit.

Pokud se trápíte s nadváhou a stále se vám nepovedlo ji překonat, zkuste Bomeo a uvidíte, že hubnutí může být i zábava.

Napsat komentář