30ti denní výzva nejen na 30 dní

Naposledy aktualizováno 2.2.2018

Už jste slyšeli o 30denní výzvě, facebookové stránce, která se šíří jako vir?

Profesionální vizážistka Marika Janečková na základě svých zkušeností vytvořila “30ti denní výzvu”, která už získala více jak 45 tisíc lajků. Z čeho vychází? z vlastních zkušeností a ze zkušeností svých blízkých.

Rady Mariky jsou celkem praktické. Jedno ze zásadních pravidel je, aby cvičení bavilo. I Marika pak konstatuje, že vše je jen ve vaší hlavě, o čemž byl mimochodem jeden z našich předchozích článků. A samozřejmě: NENÍ ŽÁDNÉ “OD ZÍTRA”!

Podívejte se na tyto dvě videa, ať si uděláte o cvičení správný obrázek.


Co od 30ti denní výzvy čekat?

Sledujte fotografie i příběhy a tipy těch, kterým se zhubnout již podařilo. Nebaví vás vymýšlet nové recepty a nevíte, co máte správně jíst? Projděte album s názvem “papání od vás”. Ale nejen tipy od ostatních najdete na 30ti denní výzvě, v projektu je zapojena také výživová poradkyně. Bojíte se, že jde jen o prázdná slova? Jste na omylu, cviky jsou nafocené a popsané a k dispozici jsou i různé cvičební plány.

Nás v redakci projekt nadchnul a to zejména proto, že dodává slečnám i ženám chybějící odvahu a odhodlání a také proto, s jakou komplexností a zájmem Mariky je pojímán. Rozhodně stránky navštivte a kdoví, třeba se budete na jedné z dalších fotek chlubit právě vaším úspěchem.

Napsat komentář