Chia Shake [recenze]: Pomůže při dietě s hubnutím?

Naposledy aktualizováno 17.3.2023

Nový kalendářní rok je pro mnohé ve znamení hubnutí a změny životního stylu. Pokud trochu tápete, je docela dobře možné, že se budete chtít upíchnout ke značce, která nabízí výrobky pro zdravou výživu a hubnutí, a která vaše první kroky trochu usnadní. Dnes se podíváme, co přesně můžete očekávat, když si na pomoc přizvete Chia Shake.

Jak jistě z různých článků víte, hubnutí není lineární proces. Navíc, zdravé hubnutí trvá docela dlouhou dobu a musíte mu kromě jídelníčku podřídit i svůj fitness režim, který by měl zahrnovat kardio a posilování. (Díky této kombinaci existuje velká šance, že dojde k efektivnímu spalování tuku.)

Pokud ale stojíte na startovní čáře a nemáte nejmenší potuchy, jakým směrem byste se měli vydat, jedním z nejlepších řešení je otestování speciálních (nejen) keto výrobků, které vás mohou v začátcích udržet na závodní trati.

Dnes si posvítíme na to, co vše vám může nabídnout značka Chia Shake a jakou s ní mají lidé zkušenost.

O Chia Shake

Chia Shake je značka zdravé a dietní výživy, které záleží na tom, aby byla její činnost šetrná k životnímu prostředí. Ve výrobcích není přidaný cukr a jsou doplněny o důležité vitamíny a minerály. Také používá suroviny přírodního původu. Výhodou pro mnohé zákazníky je i to, že při přípravě většiny výrobků nepotřebujete používat elektřinu. (U tyčinky je to pochopitelné, ale u kaše už to být taková samozřejmost nemusí.) Samotný Chia Shake pak při výrobě používá energii z obnovitelných zdrojů.

Sortiment Chia Shake

Ať už máte zájem o kompletní dietní keto jídelníček, nebo chcete pouze nahradit pár klasických jídel za něco zdravějšího, určitě z e-shopu Chia Shake neodejdete s prázdnou. V nabídce najdete dietní koktejly a smoothies v několika atraktivních příchutích, dietní kaše, polévky, pudinky a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že normální potraviny a kaše nejsou doplňky stravy, mělo by být možné je jíst i během těhotenství. Vždy si ale důkladně pročtěte instrukce k jednotlivým výrobkům, kde by měla být tato informace uvedena.

Kde se dá koupit?

Výrobky od Chia Shake spolehlivě koupíte na oficiálním e-shopu, který vám nabídne různé varianty příchutí, velikost balení a mnoho dalších výhod. Také se tu dočtete všechny důležité informace o dávkování. Cena výrobků se může zdát být vyšší, na druhou stranu, v jednom balení často najdete větší počet porcí, takže v přepočtu k menším balením od jiných značek vás tento nákup může ve finále přijít o dost lépe.

Výhodné balíčky

Speciální pozornost věnujte sekci “Výhodné balíčky”, protože tam najdete i 50-75 porcí nápojů a jídel. Pokud tedy nechcete své oblíbené výrobky objednávat neustále dokola, mohlo by pro vás jít o schůdnou cestu, která by vám mohla ušetřit čas i peníze.

 

Zkušenosti zákazníků

I když sortiment i ceny Chia Shake vypadají dobře, je důležité se informovat o tom, co samotní zákazníci. Jsou s výrobky od této značky spokojení? A co víc – podařilo se jim s jejich pomocí zhubnout nějaké to nadbytečné kilo?

Když se podíváme na srovnávače zboží, zjistíme, že na portále Heuréka je s nákupem na tomto e-shopu spokojeno 98 % nakupujících. To napovídá o dobrém přístupu prodejce a o vysoké kvalitě prodávaných výrobků.

Když se na recenze podíváme trochu detailněji, zjistíme, že lidé nejčastěji říkají, že:

  • Vše proběhlo v pořádku
  • Obchod dobře komunikuje
  • Výrobky mají hezké balení
  • Jsou velmi spokojení s produkty
  • E-shop Chia Shake je velmi dobře přehledný
  • Mají v oblibě Chia Shake koktejly
  • Jim výrobky chutnají
  • Jim vyhovuje vstřícnost a rychlost e-shopu

Drtivá většina lidí je s nákupem na Chia Shake i s jeho výrobky spokojená. Někteří zde dokonce nakupují opakovaně. V případě potřeby se navíc můžete kdykoliv obrátit na rychle reagující podporu. Problémem není ani sloučení několika objednávek do jedné.

Jak tedy můžete vidět, nákupy na e-shopu Chia Shake a jeho produkty se určitě vyplatí alespoň jednou otestovat.

 

 

Také máte s nákupy na Chia Shake dobrou zkušenost?

Napsat komentář