Soutěž s Naturhousem o relaxační a wellness pobyt snů!

Naposledy aktualizováno 31.1.2018

Na internetu koluje mnoho soutěží, kde stačí odpovědět na jednoduchou otázku, a už se dostaneš do slosování o ceny. Je-li však něco až moc jednoduché, skoro vždy se soutěže účastní mnoho lidí a šance na výhru je tak malá. Naturhouse však jako výhru nabízí opravdu luxusní zájezd pro dva, takže složitější pravidla zaručují, že se soutěže zúčastní jen ti, kteří o něj mají opravdový zájem. Proto neváhej, dej do toho trochu úsilí, a buď mezi těmi, kteří se trochu složitějšími pravidly nenechali odradit.

Kam se s výhrou podíváš?

Španělsko je nádhernou zemí, kam se chce určitě podívat každý Evropan. Naturhouse vám pošle na týden do jedné z nejkrásnějších destinací! Podíváte se na pobřeží Costa del Sol, přesněji do Marbelly a města Las Dunas. Zájezd je v hodnotě 6 900 Eur, což je v přepočtu více než 180 000 Kč. V případě výhry budete ubytování v luxusním pětihvězdičkovém hotelu pro dvě osoby. Celý týden bude úžasně relaxační a v duchu wellness, takže si krásně odpočineš s někým, koho si vybereš.

Co musíš pro výhru udělat?

Pravidla soutěže jsou jasná. Doporuč jednoho svého kamaráda nebo kamarádku, někoho z rodiny nebo známého do výživové poradny Naturhouse a odpověz na soutěžní otázku, která zní: Proč si doporučil/a výživovou poradnu Naturhouse svým přátelům?

Pak už jen vyplníš kartičku se svými údaji a údaji toho, koho doporučuješ a ten ji odevzdá při své . Nic víc!

Napsat komentář