Originální recepty podle LU – 1. část předkrmy

Znáš českou vizážistku a blogerku LU? Už jsi na ní někde na internetu narazila? Přináší spoustu zajímavých rad nejen v oblasti vizáže, kosmetiky, líčení, ale také v oblasti receptů a vaření. A na to bychom se s tebou nyní rády zaměřily. Pokud nevíš, co dobrého na víkend uvařit, pojď se s námi inspirovat.

1622684_607183436036190_1140991566_n
zdroj: facebook.com/SvetPodleLU

Pár slov o Lucce

LU, jak si říká, je blogerka, vizážistka a maminka, která působí i na internetu. Skoro denně sdílí své zkušenosti, znalosti, tipy a rady v oblasti kosmetiky, vizáže a líčení. A nejen to. Neustále přidává nová videa o oblečení, ale také o vaření a receptech. Pokud se o ní chceš dozvědět více, mrkni na její LU blog nebo na facebookovou stránku.

Recepty

Lucka se nás snaží neustále inspirovat recepty a jídlem, které vaří pro své nejbližší. Recepty, které chutnají její vlastní rodině. Celkem pravidelně se snaží přidávat nová jídla, a aktualizovat tak svou stránku na youtube. Jídelníček není vůbec jednostranný. Nezaměřuje se na stejná jídla. Naopak přidává recepty od předkrmů, přes polévky, až po hlavní chody a zákusky.

Předkrmy

V této části se zaměříme na předkrmy, kterými nás Lucka inspirovala. Jako první je tu recept na Salát s avokádem a sušenými rajčaty.

Druhým předkrmem jsou Celerové hranolky s mandlemi a dipem.

Znáš tuto českou blogerku a vizážistku? Oslovily tě její recepty? Pokud ano, těš se na další díl, ve kterém ti přineseme její recepty na polévky.

Zapojit se do komentování