Nová dekorativka Lollipops se představuje na českém trhu

Naposledy aktualizováno 2.2.2018

Říká ti něco kosmetická značka Lollipops? Jde o zcela novou dekorativku na českém trhu. Pokud o ní nevíš nic bližšího a chtěla by ses s ní seznámit podrobněji, čti dál.

Nová značka na českém trhu

Jedná se o francouzskou kosmetiku, která vznikla už v roce 2010. Do ČR vtrhla v polovině listopadu 2013 přímo ze samotné Paříže. Na českém trhu je opravdu krátce. Vyznačuje se především romantickými vintage obaly. Balením může trochu připomínat americkou kosmetiku Benefit. Značka už má za sebou poměrně velké úspěchy. Velmi oblíbenou se stala v Německu, ale také ve Spojených arabských emirátech či v Asii.

Její složení

Všechny dekorativní produkty této značky se vyrábějí ve Francii a v Itálii. Lollipops je vyráběna bez konzervantů a parabenů. O těchto a jiných škodlivých látkách jsme tě informovali již v minulém článku. Příměsí bývá bambucké či avokádové máslo, nebo vitamín B5.

Značka nabízí širokou škálu produktů od báze pod make-up, přes lesky na rty a oční stíny až k lakům na nehty. Všechny odstíny jsou v tónech růžové, hnědé, červené. Ozvláštněním mezi laky na nehty je pouze jeden odstín tyrkysové. Nečekej, že by jsi u této kosmetiky narazila na odstíny křiklavé zelené či žluté. Tato dekorativka se soustředí na přírodní barvy a světlejší tóny

Odstíny jsou elegantní a sofistikované stejně tak jako jejich obaly. Na rtěnce nalezneš otisky rtů, na řasence obrysy lodiček a psaníčektekuté linky zdobí černá krajka. Obaly jsou vyrobené ze zvláštního materiálu, který se nezašpiní a jako bonus jsou velmi pevné. Při cestování se o ně nemusíš bát.

Kde jí seženeš?

Zatím je její dostupnost omezená. Momentálně ji seženeš pouze v distribuci Fann parfumérie, nebo v internetových e-shopech.

Znáš tuto dekorativku? Oslovila tě a myslíš, že bys jí chtěla vyzkoušet?

Napsat komentář