Náplasti na hubnutí

Stále více lidí po celém světě trpí nadváhou. Prvenství má v tomto směru Amerika, proto začala vyvíjet stále nové produkty ke snížení počtu osob trpící výše uvedenou chorobou. Novinkou proti nadváze jsou náplasti na hubnutí. Náplasti JenFe by měly pomáhat k zpevnění postavy a zároveň ke kontrole hmotnosti. Náplast je napuštěna látkami, jež pokožka nepřetržitě a pomalu vstřebává.  Díky tomu by člověk měl neustále ubývat na váze. Je vhodná pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají čas na sport.

Pokyny pro užívání

Nejvhodnějšími místy pro náplast jsou ramena nebo předloktí. Jedná se o místa, kde je tuku nejméně. Tuk brzdí přijímání účinných látek. Nejprve je nutné vybrané místo pokožky řádně očistit, osušit, stáhnout fólii a poté přilepit. Náplast by měla účinkovat po 24 hodin. Pak postup opakujte, ale nevolte stále ta samá místa. Pokožka by mohla zatížením zarudnout a nepříjemně pálit. V případě že se bojíte alergické reakce na náplast, začněte s menšími dávkami. Náplast se dá volně dělit, proto si klidně naneste polovinu náplasti na den. Pokud se Vám například při sprchování náplast odlepí, znovu ji na osušenou pokožku nalepte. Během aplikace se doporučuje vypít alespoň 2 litry vody.

Látky v náplasti

Cosmoperine zvyšuje efekt ostatních látek v náplasti a odbourává tuky. Je vyroben z dlouhého černého pepře, jenž řídí imunitní systém. Vytvářením slin usnadňuje látkovou výměnu. Dále pomáhá ještě při senné rýmě. Forskolin je látka vyrobená ze zvláštního druhu kopřivy s latinským názvem Coleus forskohlii. Díky stimulaci enzymů má přímý vliv na svalovou hmotu a zároveň na spalování tuků. Jinými slovy při snížení hmotnosti dochází k úbytku svalové tkáně, která vytvarovává lidské tělo. Příkladem tohoto děje je silueta osob, jež skončili s dietou. Forskolin je populární i u sportovců, jelikož pomáhá výstavbě svalů. Guarana dodává energii. Je součástí pralesů v Brazílii. Dokáže povzbudit tělo, tak že uvolňuje hormony jako například dopamin a adrenalin. Ty pak přispívají k spalování tuků. Niacin patří mezi vitamíny B3. Působí na nervy, svaly a obnovu pokožky. Má antioxidační účinek.  Další účinnou látkou je Chróm.  Jedná se o stopový prvek. Významný je blokací přeměny uhlohydrátů na tělesný tuk. Dokáže ustálit hladinu cukru v krvi, protože ovlivňuje účinek hormonu insulinu. Poslední přísadou je extrakt ze zeleného čaje. Našli bychom v něm katechiny a vitamíny s antioxidačními účinky. Pokožka extrakt lehce přijme a je jím chráněna před zhoubným slunečním zářením. Hlavním úkolem extraktu ze zeleného čaje je bránit degeneraci pokožky vlivem protocyaninů. Proto je stále vláčná. Studie potvrdila, že tento extrakt umí oživit odumírající buňky.

Cena

V jednom balení najdete 30 kusů náplastí, které vydrží zhruba na měsíc. Náplast má rozměry 47 x 46 mm. A kolik tedy za 30 kusů zaplatíte? Krabička Vás v dnešní době vyjde na 1 543 Kč. Ale pokud chcete na sobě vidět výsledek, náplast byste měli nosit minimálně 3 měsíce.

Napsat komentář