Nakupuj léky s pilulkou a získáš mnoho výhod

Naposledy aktualizováno 31.1.2018

Nechceš nemocná chodit do lékáren a šířit své bacily? Není nic jednoduššího než si léky objednat a nechat si je dovést přímo před práh tvého domu. Díky e-shopu  vše zvládneš hravě a snadno.

Něco málo o Pilulka.cz

Je to český e-shop zaměřený na prodej léčiv a kosmetických přípravků. Jedná se o takovou online lékárnu. Pokud tě trápí nějaké bolesti, můžeš si dle své diagnostiky objednat volně dostupné léky všeho druhu. Vyhledávat produkty můžeš dle cenové hladiny od nejvyšší po nejnižší

Co vše si mohu objednat?

Objednat si můžeš veškeré volně dostupné léky, tedy vše krom léků na předpis. Dále jsou v nabídce také různé vitamíny, minerály, čaje a  doplňky stravy. Zakoupíš zde také kosmetické přípravky a dokonce také čistící potřeby.  V neposlední řadě můžeš zakoupit veterinární přípravky pro svého mazlíčka.

Proč nakupovat na Pilulka.cz?

  • 52 odběrných míst po ČR,
  • věrnostní program – sbírání kreditů,
  • VIP klub,
  • expresní kurýr – zboží máš do 4h doma.

V čem spočívá věrnostní program?

Pokud se zapojíš do věrnostního programu, za každý nákup sbíráš kredity. Čím více kreditů, tím větší sleva při dalším nákupu. Kredity +Pilulka.cz logo-pilulkamůžeš  získat také přímo na svůj bankovní účet. Pokud jsi často nemocná a nakupuješ léky opravdu ve velkém, tak se můžeš stát členem VIP klubu.

Zdroj obrázku:

Výhody VIP klubu

  • doprava zdarma,
  • 50% nárůst kreditů

Přes 4 tisíce fanoušků na facebooku mluví za vše. Už jsi také objednávala z e-shopu ?

Napsat komentář