MyKETO [recenze]: Skutečně zhubnete s touto keto dietou?

Naposledy aktualizováno 7.11.2022

Pokud uvažujete o tom, že otestujete ztrátu hmotnosti s proteinovou dietou, možná trochu tápete v tom, kterého poskytovatele byste si měli pro začátek vybrat. Jelikož jich na trhu existuje víc, dnes se podíváme na to, co můžete čekat od MyKETO.

myketo recenze

Proteinová dieta je v posledních několika letech velice oblíbená, protože zvýšená konzumace proteinů podporuje aktivní svalovou hmotu, redukuje hlad, ale zároveň přispívá ke snižování hmotnosti. Zvlášť, když člověk z jídelníčku vyškrtne zdroje sacharidů. (A to jak těch přidaných, tak těch přírodních.)

Jelikož tělo potřebuje sacharidy ke svému každodennímu chodu, po nějaké době od zahájení keto (nebo také proteinové/bílkovinné) diety se dostává do ketózy, v jejímž průběhu sahá do svých tukových zásob, které využívá jako palivo.

Protože ale hodně lidí na začátku netuší, které potraviny a nápoje jsou keto friendly a které ani tak moc ne, nejlepší volbou pro vás bude proteinový balíček, s jehož pomocí to celé hravě zvládnete. V pozdějších fázích navíc můžete některými keto výrobky nahradit jedno či dvě denní jídla. (K tomu jsou ideální proteinové palačinky, nápoje, kaše a podobně.)

💡  Nakupujte bezpečně: Dietu od MyKETO nebo jakoukoli jinou keto dietu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality.   Oficiální e-shop MyKETO.cz

Nyní se ale vrátíme zpět na začátek a podíváme se na to, co všechno můžete očekávat od hubnutí s českou proteinovou dietou MyKETO.

O MyKETO my keto recenze

Jak už bylo řečeno, ✅ MyKETO je  česká značka proteinové diety, která nabízí opravdu rozsáhlou podporu všem, kteří mají o vyzkoušení proteinové diety zájem.  Úplní začátečníci si mohou vybrat již hotovou proteinovou dietu, kdy si vyberete v závislosti na tom, v jaké jste zrovna hubnoucí fázi. (Pro představu jsou hned 4.)

Tip redakce – Dietní plány od MyKETO myketo balíček recenze

🥗 Keto dieta od S do XXL

✅ 4 fáze hubnutí
✅ Koktejly, kaše, polévky, omelety a další
✅ Šejkr a doprava zdarma

 

 

Také si ale můžete koupit dietní plán, který bude vyhovovat vašim individuálním potřebám. Kromě balíčku XXL seženete i balíček, XL, L, M a S. V neposlední řadě si ale můžete výrobky od ✅ MyKETO zakoupit i samostatně, takže si své oblíbence najdou i ti z vás, kteří keto dietu už nějakou dobu dodržují, ale hledají vhodné nápoje, dezerty a další jídla, kterými by šlo obohatit každodenní jídelníček. (Jak totiž všichni víme, i když jsme spokojeni s nějakou vybranou značkou, rádi zkusíme i něco dalšího.)

Výhody nákupu na MyKETO

✅ MyKETO se snaží všem nakupujícím pořizování nových potravin a nápojů značně zpříjemnit, z toho důvodu se můžete těšit na pár přidružených výhod a benefitů.

Patří mezi ně například:

  • Malý dárek ke každé objednávce
  • Doprava zdarma u objednávek nad 2 000,-
  • Expedice objednávek do 24 hodin
  • Hvězda měsíce (se slevou až 30 %)

Naprostou samozřejmostí je i poradna a sekce receptů, která vás podpoří ve vašem úsilí. Jak tedy vidíte, MyKETO zákazníkům nabízí opravdu komplexní poradenství a péči, díky kterým byste měli konečně zaznamenat úspěch.

Bonusový program pro zákazníky

Není to tak dávno, co v ✅ MyKETO představili bonusový program pro věrné zákazníky, díky kterému můžete nakupovat produkty ještě o něco výhodněji. Za své nákupy můžete získávat atraktivní slevy. Hodnota nákupů se sčítá a jakmile dosáhnete na některou z kategorií, při nákupu se vám tato sleva sama automaticky uplatní.

Pro představu, od útraty v hodnotě 5 900,- získáte 2% slevu na nákup. Při pravidelném nakupování a útratě nad 20 000,- je pak sleva na nákup až 5 %. (Mezi tím je samozřejmě ještě sleva 3 a 4 %.) E-shop tyto částky navíc hlídá za vás, takže sami nemusíte nic složitě počítat.

Tip redakce – Dietní plány od MyKETO myketo balíček recenze

🥗 Keto dieta od S do XXL

✅ 4 fáze hubnutí
✅ Koktejly, kaše, polévky, omelety a další
✅ Šejkr a doprava zdarma

 

 

Zkušenosti zákazníků

✅ MyKETO se těší dlouhodobě zvýšené oblibě, o čemž svědčí i její vysoké hodnocení na nejrůznějších srovnávačích, kde se mohou lidé podělit i o své zkušenosti s hubnutím.

Mezi názory nejčastěji zaznívá, že:

Výhody
  • Jsou naprosto spokojení
  • Jim MyKETO jídla chutnají a snadno se připravují
  • Nemají při hubnutí hlad
  • MyKETO je spolehlivý prodejce
  • Jim vyhovuje rychlé dodání
  • Se jim podařilo konečně zhubnout

Zkušenosti uživatelů na internetu

myketo diskuze
Zdroj: Heureka.cz
myketo zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
myketo balíček cena
Zdroj: Heureka.cz

Z celkového vyjádření zákazníků plyne, že by proteinovou dietu ✅ MyKETO s klidem doporučili i svým přátelům a známým. Z toho důvodu bychom vám ji též doporučili vyzkoušet, a to dokonce i v případě, že zkoušíte keto výrobky od jiných značek. Je totiž docela dobře možné, že objevíte něco, co někde jinde nemají. (Nebo dojdete k závěru, že u MyKETO chutná vybraná věc lépe. Nikdy nevíte.)

Alternativy keto diety MyKETO

Vybíráte vhodnou dietu nebo prášky na hubnutí? Nemůžete se rozhodnout jakou zvolit? Napsali jsme pro vás další recenze, abychom vám usnadnili výběr. Prášky na hubnutí HarmoLine a spalovač tuků KetoDiet HEAT.

 

 

Máte s dietou MyKETO osobní zkušenost? Podělte se o ni v komentáři s ostatními. 

Napsat komentář