KetoDiet HEAT [recenze]: Zhubnete po tomto spalovači tuků?

Kdo se chystá cvičit, ten hledá způsoby, jak zefektivnit své úsilí. Jednou z cest, kterou můžete vyzkoušet, je užívání spalovače tuku, který vám pomůže doplnit energii a zrychlit metabolismus. Dnes se podíváme, co můžete čekat od spalovače KetoDiet HEAT. Vyplatí se ho vyzkoušet?

Na trhu existuje nespočet přípravků na hubnutí, které svým uživatelům slibují učiněné zázraky. Zatímco některé tvrdí, že pomáhají spalovat tuk bez jakékoliv další aktivity a změny jídelníčku (a které obvykle nefungují), další omezují chuť k jídlu nebo podporují lepší sportovní výkony.

Do této kategorie patří doplněk stravy KetoDiet HEAT, který se obvykle užívá před začátkem cvičení. Pokud ale zrovna cvičení neplánujete, může vám nabídnout podporu koncentrace, která je důležitá při učení a v práci.

O KetoDiet HEAT

Jak už bylo řečeno výše, doplněk stravy KetoDiet HEAT je spalovač tuku, který se primárně užívá před sportovní aktivitou. Mimo ni ale také podporuje koncentraci a schopnost učení. V neposlední řadě by měl podporovat svým složením i rychlost metabolismu a tím pádem i hubnutí.

Co má ve složení?

I když to zní na první dobrou skvěle, vždy je fajn podívat se na to, co podobné přípravky obsahují, protože na základě toho si lze udělat poměrně dobrý obrázek o tom, jestli vám může pomoci, nebo jde jen o nějaký marketingový trik, jehož cílem je vytažení peněz z vaší peněženky.

V každé kapsli KetoDiet HEAT objevíme:

 • L-Tyrosin
 • Kofein
 • Guaranu
 • Zelený čaj
 • Riboflavin
 • Vitamín B12
 • Kyselinu pantotenovou
 • Chrom

Pak si ve složení všímáme ještě citrusových bioflavonoidů, extraktu z černého pepře a extraktu z čili.

Pokud bychom o tom tedy měli něco říct, tak podle výše uvedeného složení byste měli být skutečně plní energie a měli byste podávat mnohem lepší sportovní, ale i mentální výkony.

Kde ho koupit?

Doplněk stravy KetoDiet HEAT seženete v pobočkách některých lékáren (včetně těch internetových). V neposlední řadě ho seženete i na stránkách KetoDiet a v některých obchodech se zdravou výživou. Co se týče ceny, jedno balení obsahuje 60 tobolek a užívá se 1 denně, takže za cenu od 200 do 300,- (v závislosti na prodejci) vám jedno balení vyjde na 2 měsíce. A to není tak špatné.

Zkušenosti zákazníků

Stejně jako jindy se ke konci podíváme na to, co o tomto doplňku stravy říkají lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet. Pokud si ale můžeme udělat na první pohled nějaký názor, vypadá to, že podle spokojenosti 89 % (na srovnávači Heuréka) a 4 hvězdiček z 5 (srovnávač Zboží) jsou lidé s KetoDiet HEAT spokojení.

Když se zanoříme do nějakých konkrétních recenzí, zjistíme, že lidé o něm nejčastěji říkají, že:

 • Se dobře užívá
 • Opravdu dodává energii
 • Na ně nefunguje
 • Se po něm cítí dobře
 • Ho používají dlouhodobě (po dobu několika let)
 • Jim pomáhá udržovat hmotnost
 • Jim pomohl s mírnou ztrátou hmotnosti i bez cvičení

Co se týká recenzí, je těžké posoudit, jak k jeho užívání jednotliví uživatelé přistupují. Zatímco někdo si pochvaluje, že má díky němu dostatek energie, další lidé se zlobí, že na ně nefunguje. V jejich případě ale může jít o to, že od něj očekávají hubnutí bez jakékoliv další pohybové aktivity.

Právě to může být kámen úrazu, protože KetoDiet HEAT by se měl užívat před pohybovou aktivitou, v průběhu které budete mít na cvičení dostatek energie. (A tím pádem byste měli zvládat cvičit trochu déle.) Jelikož ale lidé, kteří říkají, že na ně nefunguje, neuvádí žádné další podrobnosti, nelze říct, zda chyba není primárně na jejich straně.

Máte s doplňkem stravy KetoDiet HEAT nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://spalovace-tuku.heureka.cz/ketodiet-heat-spalovac-tuku-60-tablet/ – KetoDiet HEAT spalovač tuků (česky)

https://www.zbozi.cz/vyrobek/ketodiet-heat-60-tbl/#zkusenosti – KetoDiet HEAT (česky)

Napsat komentář