Jaká byla první návštěva v Naturhouse, na které jsem byla zadarmo?

Naposledy aktualizováno 2.2.2018

Jaká byla první návštěva v Naturhouse, na které jsem byla zadarmo?

Možná sis všimla v tvém okolí poboček Naturhouse. Pokud chceš změnit své stravovací návyky a zhubnout, jsou to právě tyto pobočky, které ti mohou pomoci.

Co je to Naturhouse?

naturhouse-lide

Jedná se o franchise systém poboček po celém světe (v ČR je 65 poboček). V Naturhouse jsou proškolené výživové poradkyně, které ti sestaví individuální dietní plán na míru. Tajemství úspěchu spočívá v osobním přístupu a dlouhodobé spolupráci a konzultaci zdravotního stavu. Do poboček stačí nejlépe docházet jednou týdně a ani nejsou časově náročné. Konzultace jsou zdarma, avšak si zde musíš nakoupit produkty Naturhouse, které ti pomohou při hubnutí.

Udělej první krok konzultací zdarma!

Rozhodla jsem se Naturhouse prozkoumat na vlastní kůži a objednala jsem se na úvodní konzultaci. Stačilo jen kliknout na tlačítko na webu BajecnaPostava.cz a vyplnit formulář. Během pár dní mě telefonicky kontaktovali, abychom se domluvili na vhodném termínu návštěvy.

Co mě potkalo na první schůzce?

V Naturhouse jsem byla mile přivítaná výživovou poradkyní, která mi hned nabídla červený čaj. Začala se mne vyptávat na informace týkající se mého zdravotního stavu, stravovacích návyků a životního stylu. Následně mě čekala bioimpedenanční analýza. Ta spočívá ve vážení na speciální váze, dle které jsem zjistila celé složení svého těla. Díky analýze mi mohl být sestaven jídelníček přímo na míru. Jídelníček se mnou paní poradkyně prokonzultovala do posledních detailů. Došlo i na ochutnávku produktu, který mi byl doporučen na základě diagnostiky.

Bude můj jídelníček pestrý?

Toho jsem se nejvíce obávala, avšak po konzultaci jídelníčku jsem byla mile překvapená. V jídelníčku se nejčastěji objevuje ovoce, zelenina, bílé maso, luštěniny, tvaroh a další dostupné produkty. Všechny suroviny obsahují nízké množství nasycených tuků. Díky jídelníčku se naučím pravidelně stravovat a dodržovat pitný režim. Jídelníček se pravidelně obměňuje dle dalších konzultací. K doporučenému jídelníčku mi byly nabídnuty produkty, které mohu zakoupit pouze v Naturhouse.

naturhouse-logoJaké produkty mohu nakoupit v Naturhouse?

Jedna skupina produktů mi byla doporučena od paní specialistky. Jedná se především o výživové doplňky ve formě kapslí a ampulí. Jedná se o dražší produkty, které vydrží týden až dva týdny. Druhá skupina jsou volně prodejné produkty, například různé sušenky, suchary, čaje či káva. Produkty jsou vyrobeny na přírodní bázi z výtažků rostlin. Mě osobně byla doporučena vláknina formou granulí, jejichž cena se pohybuje kolem 200 Kč a vydrží na týden. Mohu si ji dávat do jogurtu či do jiného jídla.

Mé dojmy

Jelikož nejsem typ, který potřebuje zhubnout, ale na osobní konzultaci jsem se na chvíli převtělila do člověka trpící nadváhou, abych to mohla posoudit z jiného úhlu pohledu. Přijde mi to jako velice propracovaný systém, který může pomoci člověku s hubnutím díky profesionálnímu přístupu a poradenství. Každý člověk je jiný, proto se nelze řídit jen jednou šablonou jak zhubnout.

Už si slyšela o ? Tak neváhej a zajdi na první konzultaci, která ti zaručeně pomůže.

Napsat komentář