Dopřejte své pokožce a obličeji pleťovou masku

Naposledy aktualizováno 31.1.2018

Snad není ženy, která by se ráda nestarala o svou pokožku pleť a zejména pak v tomto ročním období. Zrovna teď je nejvhodnější doba dát svému tělu potřebnou dávku péče. Suchá a matná pokožka nevypadá nejlíp, proto jí věnujte co nejvíce péče, protože ani pod tunou make-upu nezakryjete určité nedostatky.

Takovou vhodnou péči může být na tělo a obličej, kterých je dneska spousta druhů, stačí jen vybrat tu nejvhodnější, která dokonale sedne Vašemu typu kůže. Každá maska působí do hloubky a zároveň pleť a tělo detoxikuje od vnějších vlivů a také odstraňuje podobně jako peeling odumřelé buňky, aby Vaše kůže mohla znovu dýchat. Pokud Vás trápí křečové žíly, na trhu dnes existují masky na tělo, které tuto problematiku umí řešit a dopomáhají k lepším výsledkům. Jsou vyrobeny z ovoce, z rostlin a přírodních surovin (velmi známá například maska z mořských řas).

Jak často smím masku používat?

Velmi častým dotazem žen je, jak často se může maska používat. Nanášení masek se moc nedoporučuje používat denně, protože pleťová maska působí do hloubky pleti, není proto třeba to nijak zvlášť přehánět, obecně se říká jednou do týdne. Samozřejmě je to velmi individuální, každá žena či muž má jinou pokožku, někdo má velmi suchou pleť, jiný zas mastnou.

Výsledky masky se dostaví ihned

Po odstranění masky z obličeje pocítíte a uvidíte výsledky téměř ihned. Jsou masky, které lze z obličeje tzv. sloupnout nebo je musíme sundat pomocí navlhčených vatových tamponků nebo vody. Pokud budete masku používat pravidelně, Vaše pleť bude zdravá, zářivá a hebká.

Jak dlouho mít masku na obličeji?

Všechny masky mají předepsanou dobu působení, proto dodržujte tento čas a nezkracujte nebo naopak neprodlužujte dobu působení, mohly by se dostavit nežádoucí účinky v podobě svědění kůže, zarudnutí popřípadě pálení a Vaše pleť tak nedosáhne kýženého výsledku. Masku vždy nanášejte na předem očištěnou a odlíčenou pleť, aby se vůbec dostala tam, kam má.

Napsat komentář