Zbav se tuku na břiše bezbolestně, bezpečně a jednou provždy

I přes všechny možné diety a cvičení se stále nemůžeš zbavit špíčků na břiše? Co takhle vyzkoušet moderní technologii v podobě přístroje VANQUISH™? Je to bezpečné, bezkontaktní, bezbolestné a výsledek určitě ohromí.

Metoda neinvazivního hubnutí

VANQUISH™ je světová novinka mezi metodami neinvazivního hubnutí a odbourávání podkožního tuku na břiše. Stačí pouze čtyřikrát absolvovat ošetření, které trvá 30 minut. K této metodě se využívá vysokofrekvenčního pole, jehož účinky se zaměří přímo do tukové vrstvy a zredukuje ji. Ohřívá pouze vybranou tukovou tkáň, aniž by poškodil kůži, svaly nebo vnitřní orgány. Tato převratná metoda k nám přišla z USA, kde způsobila revoluci v bezbolestném hubnutí.

zdroj: vanquish.cz
zdroj: vanquish.cz

Vysokofrekvenční vlnění

Ty budeš jen pohodlně ležet a lékař ti nad břicho umístí aplikátor, který vysílá vysokofrekvenční vlnění. Během aplikace si můžeš klidně zdřímnout. Přístroj se tě vůbec nebude dotýkat. Po zapnutí si automaticky proměří tkáň a naladí se na frekvenci ideální pro tuk. Na průběh samozřejmě dohlíží ošetřující doktor.

Aby výsledky byly co nejlepší, je vhodné proceduru absolvovat čtyřikrát. Na rozdíl od cvičení a diet je výsledek hned poté opravdu velmi viditelný. Po ošetření ochází tuk z těla přirozeně lymfatickým systémem. Není nutné tedy dodržovat žádné striktní diety ani cvičit.

Důležitý je však pitný režim, který je třeba, pokud do nynější doby nebyl dostatečný, zvýšit. Hydratace organismu totiž pomáhá odplavovat zbytky tuků z těla ven. Díky přístroji VANQUISH™ budeš s tvarem břicha určitě spokojena. Odborníci zaručují celkový úbytek tuku v pase a menší konfekční velikost oblečení. Pokud si poté zachováš svůj životní styl a váhu, budou výsledky již trvalé.

Kde můžeš toto ošetření podstoupit se dozvíš na stránkách btlaesthetics.com.

Věříš těmto technologiím nebo si raději poctivě zacvičíš? Jaký máš na tuto metodu hubnutí názor?

,,,,

banner-300x250-e

banner-300x250-e