Originální recepty podle LU – 1. část předkrmy

Znáš českou vizážistku a blogerku LU? Už jsi na ní někde na internetu narazila? Přináší spoustu zajímavých rad nejen v oblasti vizáže, kosmetiky, líčení, ale také v oblasti receptů a vaření. A na to bychom se s tebou nyní rády zaměřily. Pokud nevíš, co dobrého na víkend uvařit, pojď se s námi inspirovat.

1622684_607183436036190_1140991566_n
zdroj: facebook.com/SvetPodleLU

Pár slov o Lucce

LU, jak si říká, je blogerka, vizážistka a maminka, která působí i na internetu. Skoro denně sdílí své zkušenosti, znalosti, tipy a rady v oblasti kosmetiky, vizáže a líčení. A nejen to. Neustále přidává nová videa o oblečení, ale také o vaření a receptech. Pokud se o ní chceš dozvědět více, mrkni na její LU blog nebo na facebookovou stránku .

Recepty

Lucka se nás snaží neustále inspirovat recepty a jídlem, které vaří pro své nejbližší. Recepty, které chutnají její vlastní rodině. Celkem pravidelně se snaží přidávat nová jídla, a aktualizovat tak svou stránku na youtube. Jídelníček není vůbec jednostranný. Nezaměřuje se na stejná jídla. Naopak přidává recepty od předkrmů, přes polévky, až po hlavní chody a zákusky.

Předkrmy

V této části se zaměříme na předkrmy, kterými nás Lucka inspirovala. Jako první je tu recept na Salát s avokádem a sušenými rajčaty.

Druhým předkrmem jsou Celerové hranolky s mandlemi a dipem.

Znáš tuto českou blogerku a vizážistku? Oslovily tě její recepty? Pokud ano, těš se na další díl, ve kterém ti přineseme její recepty na polévky.

,,,,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *