Nápoje na hubnutí – 3. díl Koktejly

V dalším dílu nápojů na hubnutí se dozvíme o koktejlech, po kterých se údajně shazují kila.

Než si takový koktejl koupíte, pečlivě se zamyslete, nad tím, za co právě utrácíte své těžce vydělené peníze.

Neexistuje třeba i jiná cesta, jak změnit svoji postavu?

Výrobci koktejlů na hubnutí slibují, že pokud budete pít právě jejich koktejl na hubnutí, zhubnete. Často je toto tvrzení doplněno i o informaci, že budete krásnější a štíhlejší na pracovním pohovoru, pro svého přítele nebo že vám budou všechny kamarádky závidět. Navíc je to jednoduché – stačí vyměnit jedno až dvě jídla denně za “hubnoucí koktejl”. Mezi nejčastější argumenty, proč máte koupit takový drink, je fakt, že v dnešní době mnoho lidí nestíhá pravidelně jíst a díky tomu jdou kila nahoru, s koktejlem se ale rychle zasytíte a navíc doženete nedostatek vlákniny či jiných látek. Internetové diskuze se tak plní nešťastnými uživatelkami, které často nejen že nezhubly, ale dostavil se u nich i jojo-efekt.

Koktejl místo večeře?

V dnešní době se už mnoho výrobců poučilo a připouští, že jen pitím hubnoucích koktejlů zázračně kila neshodíte. A věřte tomu nebo ne, pokud chcete vypadat lépe, musíte upravit svůj jídelníček i celý životní styl. Redukce váhy je totiž komplexní proces! Tito výrobci říkají, že koktejly na hubnutí by neměli dominovat nad pestrou stravou, ale místo jednoho jídla si je dát můžete. Poté opět přichází argumentace s hektickým životním stylem a nedostatkem času na “pořádné” jídlo s obsahem vlákniny a bílkovin. Vhodné je pít koktejl na hubnutí i po fyzické aktivitě ve večerních hodinách, kdy máte hlad, ale nechcete jíst velkou večeři na noc.

Pokud stále váháte, zda koktejl na hubnutí vyzkoušet, přečtěte si článek na CPZP.cz.

Například za koktejl Celius Fit and Slim Vanilka 480 g, který nahradí 10 hlavních jídel, zaplatíte okolo 200 Kč až 300 Kč.

,

banner-300x250-e

banner-300x250-e