Jak hubnou české a slovenské celebrity a kdo se stal celebritou díky hubnutí?

V poslední době se objevily zprávy o hubnutí dvou dam známých z české a slovenské populární scény. Miss Československa 1989 Ivana Christová si dala předsevzetí shodit do konce září 2012 20 kilo, moderátorka a bývalá hvězda televize Nova Markéta Majerová zhubla už 17 kilo. Jakým způsobem se jim to podařilo? Držely drastické diety?

Ivana Christová – Obezin a zdraví životní styl

Ivana Christová, jedna z nejvýraznějších osobností novodobé soutěže Miss, byla v posledních letech probírána v bulváru hlavně kvůli její vysoké váze. Miss Československa 1989 se rozhodla proti své nadváze po několika letech začít konečně bojovat.

Ve snaze snížit váhu jedna-čtyřicetileté bývalé modelce pomáhá hlavně Obezin, přípravek podporující hubnutí. Jedná se o doplněk stravy, který vytváří pocit nasycenosti a snižuje chuť k jídlu. Přípravek se ve vašem žaludku rozpustí a mnohonásobně zvětší svůj objem. Díky tomu máte pocit sytosti a porce vašeho jídla se zmenší.

Ivana, jako bývalá modelka, byla zvyklá na drastické diety a hladovění, které ji způsobily nemalé zdravotní problémy. Právě z tohoto důvodu se tentokrát rozhodla hubnout zdravě a přirozeně. V kombinaci s jídelníčkem sestaveným od výživové poradkyně, spoustou pohybu a samozřejmě podpůrným prostředkem Obezin jsou u Ivany Christové vidět úžasné výsledky. Za měsíc hubnutí shodila 7 kilogramů.

Markéta Mayerová – jako dárek k narozeninám si dala úbytek váhy o 17 kilo

Petačtyřicetiletá moderátorka a bývalá hvězda televize Nova Markéta Majerová po rozvodu s neméně známým moderátorem Slávkem Bourou nabrala mnoho kilogramů navíc. Vše připisuje hlavně stresu, který v posledních letech prožívala. Markéta zhubla 17 kilo a s radostí tvrdí, že je to dárek, který si dala právě ke čtyřicátým-pátým narozeninám.

Její úspěch vidí v tom, že hubnout chtěla hlavně kvůli sobě a že se k ničemu nenutila. Dříve chodila běhat a to jí nebavilo, nyní si našla sporty, které dělá ráda a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Markéta doporučuje očistnou kůru, pohyb a změnu jídelníčku. Na rádiu Frekvence 1, kde nyní působí jako moderátorka, také přiznala, že shazovat kila jí pomáhá i přípravek na hubnutí Obezin.

V souvislosti s hubnutím moderátorky Majerové se v bulvárních denících objevili i zprávy o tzv. Cambridgeské dietě. Při této dietě jíte pouze třikrát denně a to pouze instantní pokrmy s velmi nízkou energetickou hodnotou. Zakázány jsou ovoce a zelenina, luštěniny a další potraviny.

Za osobnost v oblasti hubnutí v pravém slova smyslu je ale již několik let v České republice považována MUDr. Kateřina Cajthamlová známá jako doktorka Kateřina z pořadu televize Prima Jste to co jíte.

Zdravé hubnutí dle doktorky Kateřiny – osvěta české společnosti

Po několikaletém vysílání pořadu Jste to co jíte už v českých domácnostech téměř zlidověly hlášky typu  “co by na to řekla doktorka Kateřina” nebo “doktorka Kateřina by tě nepochválila” a podobně.
Sympatická, ale přísná Kateřina Cajthamlová vystudovala Fakultu Všeobecného lékařství a již více jak 20 let pracuje jako internistka. Mediálně známá se stala hlavně díky pořadu Jste to co jíte, který od roku 2006 vysílá televize Prima. Od roku 2001 ordinuje ve vlastní soukromé praxi, kde svým pacientům pomáhá převážně s psychosomatickými chorobami. Její služby můžete využít buď v rámci již zmiňovaného pořadu, kde spolupracuje s inženýrem Petrem Havlíčkem nebo přímo v její ordinaci. Více informací o službách a cenách poskytovaných v ordinaci se dozvíte na následujících stránkách: http://www.cajthamlova.cz/.

Doktorka Cajthamlová spolu s Petrem Havlíčkem otevřela oči spoustě Čechů, ti začali číst etikety na potravinách a zajímat se o to, co jedí. Jejich pořad oslavil široké publikum televizních diváků, naučil Čechy přemýšlet o jídle jinak a ukázal, že zdravé hubnutí může být příjemné. O jídle se začalo v naší společnosti více mluvit a z doktorky Kateřiny se stala celebrita.

,,

2 comments on “Jak hubnou české a slovenské celebrity a kdo se stal celebritou díky hubnutí?”

  1. […] Zajímavý článek o tom, jak se podařilo zhubnout známým osobnostem si můžete přečíst zde. […]

  2. […] Kniha s názvem “Dieta pro vášnivé megajedlíky” vyšla z pera Lenky Holas Kořínkové, kterou můžete znát jako herečku z několika filmů. Toto vydání je již několikáté v pořadí, protože kniha je stále velice úspěšná. Kořínková do své práce doplnila kapitoly o anorexii, sexuálních potravinách nebo o jídelníčku, díky kterému zhubnete, i když rádi jíte. Podle této knihy můžete jíst sladkosti, nemusíte cvičit ani hlídat kalorie. Tato dieta je tedy určena hlavně jedlíkům, kteří si nechtějí odpustit svá oblíbená jídla. V knize mimo jiné najdete i recepty, grafy nebo fotky názorných postupů. Jak hubnou další české celebrity si můžete přečíst v jednom z našich minulých článků. […]

Comments are closed.

banner-300x250-e

banner-300x250-e